Please login on instagram.com to pass checkpoint hatası ! » Vaveyla.Net | Kimi zaman bir çığlık..


» » Please login on instagram.com to pass checkpoint hatası !

Please login on instagram.com to pass checkpoint hatası !

Merhabalar, instagram apisi kullanarak 3.taraf yazılımlar ile bot yardımı ile farklı şekiller de instagram a işlem yaptırmaya çalışan işlemler karşısında instagram hesabınıza girişte "Please login on instagram.com to pass checkpoint" şeklinde bir uyarı alıyorsunuz.
Bunun sebebi instagramın son yaptığı güncelleme de her geçen gün dediği eğer instagram üzerinde büyümek istiyorsan veya ticaret yapmak istiyorsan bana reklam vereceksinin yaptırımlarından birisi.. Eskiden instagram hesaplarını büyütmek çok basitti fakat günümüzde instagram bunu o kadar güç hale getirdi ki yalnızca kendisine reklam vererek büyümenizi istiyor. Bunun dışındaki her türlü uygulamayı veya yazılımı bot olarak kabul edip sayfanızı geçici olarak kapatıyor ve sizlerden onay istiyor..

Şimdi "Please login on instagram.com to pass checkpoint" hatasına gelecek olursak iki tane çözümü var;

1) İnstagram hesabınızı telefonunuzdan veya tarayıcınızdan açıp giriş yapmaya çalışan kişi bendim demeniz, fakat bu uyarı çoğu zaman gelmiyor ve bu sorunu aşamıyoruz.

2) Bir diğer yöntem ise telefonunuzdan veya tarayıcınızdan instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra "Profili Düzenle" seçeneğine tıkladıktan sonra en altta "Hesabımı Geçici Olarak Devre Dışı Bırak" şeklinde bir buton var ona tıklayıp bir sebep seçip hesabınızı geçici olarak dondurmak. Ardından 2-3 saat geçtikten sonra "Please login on instagram.com to pass checkpoint" hatası aldığınız uygulamadan kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmayı tekrar denemek, bu şekilde instagram hesabınız açılıyor ve programa giriş sağlayabiliyorsunuz. Sağlıcakla kalın umarım yararlı olmuştur..
Sayın ziyaretçi, siteyi kayıtsız bir kullanıcı olarak görüntülüyorsunuz. Siteye kayıt olarak gezinti deneyiminizi olumlu yönde arttırabilirsiniz.
Adınız: *
E-Posta adresiniz: *
Kod: Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Kodu girin: